Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres a my mieliśmy okazję poczuć ten świąteczny nastrój uczestnicząc w koncercie kolęd i pastorałek. Dzięki zaproszeniu jakie otrzymaliśmy od nauczycieli i uczniów z Zespołu Szkół nr 1 w Lubinie uczniowie klasy 7 b oraz koła wokalnego uczestniczyli w tym pięknym wydarzeniu.. Instrumentaliści  i wokaliści przygotowali najpiękniejsze kolędy i pastorałki, które mogliśmy wyśpiewać wspólnie. Oprawa zarówno muzyczna jak i dekoracje zrobiły na nas duże wrażenie. Dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy muzycznych talentów.

fot. ZS nr 1 w Lubinie

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...