W październiku 2018 r. odbyły się szkolne eliminacje konkursu „zDdolny Ślązaczek” z przedmiotów: j. polski. j. angielski, j. niemiecki, matematyka, fizyka, chemia, geografia i biologia. Spośród wielu uczestników konkursu do etapu powiatowego zakwalifikowało się aż 19 uczniów: Aleksandra i Olivier z języka polskiego i matematyki, Zuzanna i Jakub z j. polskiego, Sebastian i Michał z matematyki, Wiktor z matematyki i j. angielskiego, Alicja z języka polskiego i j. angielskiego, Martyna z bloku przyrodniczego oraz z j. polskiego i j. angielskiego, Franciszek z j. polskiego i niemieckiego, Zofia i Aleksander z j. niemieckiego. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział i osiągnięte sukcesy.

W listopadzie w/w uczniowie swoje umiejętności sprawdzili w etapie powiatowym. Dwóch uczniów z klasy 8 przeszło do etapu wojewódzkiego. Alicja z języka polskiego i j. angielskiego, a Olivier z matematyki. Bardzo cieszymy się z osiągniętego sukcesu i trzymamy kciuki w kolejnym ostatnim etapie, który odbędzie się w styczniu 2019 roku.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...