Zabawa w sali pełnej magii, wróżby, lanie wosku, czarodziejskie niespodzianki słodki poczęstunek z magicznymi napojami - to wszystko mieli okazję przeżyć uczniowie klasy 6c, uczestnicząc w Zabawie Andrzejkowej w Centrum Języków Obcych „Star Kids” . Kim zostanę w przyszłości? Jakie imię będzie nosić moja sympatia?  Już od 30 listopada uczniowie klasy 6 c  znają swoją przyszłość

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...