Dnia 29 listopada 2018 r. odbył się konkurs fizyczno - geograficzny dla klas 7. Udział brały cztery klasy w składzie dwuosobowym, gdzie uczniowie odpowiadali na pytania z fizyki i z geografii.

Nagrodzone zostały następujące grupy:

I miejsce Jakub Ch. i Michał W. z klasy 7D II miejsce  Joanna P. i Zofia N. z klasy 7B III miejsce Michalina L. i Hubert D. z klasy 7C IV miejsce Zuzanna B. i Jakub W. z klasy 7A Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Organizator konkursu : Kamila Rydzewska nauczyciel geografii.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...