W poniedziałek 26 listopada w bibliotece szkolnej obchodzono Światowy Dzień Pluszowego Misia.  Z tej okazji  zaproszono do biblioteki grupę świetlicową  uczniów z klasy I c. W atmosferze wesołej zabawy dzieci odpowiadały na zagadki dotyczące bajkowych misiów, wysłuchały opowiadania pt. „Misiaczek”, wykonały tematyczne prace plastyczne, które można obejrzeć w galerii prac uczniowskich w szkolnej bibliotece.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...