31 listopada br., uczniowie z klasy 1d po raz pierwszy uczestniczyli w warsztatach majsterkowania w Castoramie. Zadaniem uczniów było zbicie z desek skrzynki według instrukcji. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem podeszli do wykonania zadania. Każdy z uczniów ozdobił skrzynkę wybranym przez siebie motywem. Pod koniec warsztatów uczniowie zostali zwiedzili sklep. Było to ciekawe i twórcze doświadczenie.

Joanna Kieloch

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...