05.11.2018 roku w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi odbyło się rozstrzygnięcie konkursu świetlicowego ,,Nitki, nici, niteczki-Niepodległość w oczach dziecka". W konkursie wzięli udział uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej. Dzieci wykazały się kreatywnością i fantazją twórczą.

Z Naszej szkoły uczniowie zdobyli dwie nagrody główne oraz dwa wyróżnienia:

1. Magdalena S. klasa 3a- nagroda główna

2. Natalia K. klasa 2b- nagroda główna

3. Joanna B. klasa 3b- wyróżnienie

4. Kamil Sz. klasa 2b- wyróżnienie

 

Elżbieta Sałata-Kucharczyk

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...