Dnia 26.10.2018 r. Świetliki z gr. V odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną i uczestniczyły w zajęciach pt. „Wiewiórka”. Po wysłuchaniu opowiadania dzieci odpowiadały na pytania oraz wykonały tematyczne prace plastyczne. Uczniowie pracowali w pełnym skupieniu czego wynikiem są piękne, estetyczne prace.

Fot. U.Kopeć

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...