Mamy zaszczyt poinformować że nasza uczennica z klasy 6C Patrycja została narodzona w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,, Widokówka z Lubartowa z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości". Nagrodzone prace zostaną wydrukowane w formie widokówek i wysłane wraz z życzeniami do pozostałych miast w Polsce.

Gratulujemy Patrycji Kolejnego sukcesu!

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...