Grupy świetlicowe wzięły udział w międzyszkolnym konkursie ,,Nici i niteczki - Niepodległość w oczach dziecka” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubinie. Z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcie konkursu, które odbędzie się 5 listopada 2018r. Uczestnikom życzymy powodzenia.

Elżbieta Sałata-Kucharczyk

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...