Dnia 16.10.2018 roku uczniowie z grupy III (świetlica szkolna) uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną Nr 4 w Lubinie. Dzieci chętnie wysłuchały opowiadania, pt. „Agatka na tropach jesieni”. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem opowiadali, jakie oznaki jesieni zostały poruszone w przeczytanym tekście. Na zakończenie zajęć wykonali prace plastyczno-techniczną, pt. „Kolory jesieni”.

Serdecznie dziękujemy za przygotowanie zajęć.

E. Szymańska

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...