20 października kolejny raz wybraliśmy się na rajd zorganizowany przez PTTK w Lubinie. Wyruszyliśmy w Piotrowicach. Pokłoniliśmy się staruszkowi „Chrobremu” – jednemu z najstarszych drzew liściastych w Polsce. Potem krótka podróż autobusem do Wilkocina, gdzie przywitały nas dwa bardzo wesołe, przyjaźnie nastawione do wszystkich psiaki. Następnie długi spacer leśnymi ścieżkami. Zachwycały nas jesienne barwy i tańczące na wietrze liście. Dużo radości sprawiły nam zabawy na śródlądowych, ruchomych wydmach. Jakże inna atmosfera panowała w podziemnych labiryntach wojskowych bunkrów. Nikt się nie bał, bo były z nami nasze panie, a mrok rozjaśnialiśmy latarkami. Było tam tajemniczo i ciekawie, ale wychodząc z radością powitaliśmy słońce. Drugi etap naszej wędrówki zakończył się w gospodarstwie bardzo miłej Pani Marioli oraz uprzejmego Pana Zbyszka, którzy czekali na nas przy ognisku z pysznymi pieczonymi ziemniakami. Po posiłku i krótkiej zabawie pożegnaliśmy się z Gospodarzami oraz ich pieskami i wróciliśmy do Lubina. Członkowie szkolnego koła PTTK „GeoTropiceiele” zdobyli kolejne punkty na odznakę OTP. Bardzo dziękujemy organizatorom. To była wspaniała wyprawa!

Tekst: Jagoda Kruszyńska
Zdjęcia A.Wysocka

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...