Do Szkoły Podstawowej Nr 10 w Lubinie w odwiedziny przyszedł już zaprzyjaźniony z nami Komisarz Lew. W tym roku szkolnym spotkał się pierwszy raz z uczniami z klas pierwszych, którzy od września rozpoczęli naukę. Towarzyszący policjant zapoznał dzieci z zasadami bezpiecznego korzystania z Ruchu Drogowego, ze znakami drogowymi i sygnalizacją świetlną. Uczniowie mieli możliwość przypomnieć sobie i utrwalić już znane dla niektórych zasady związane z bezpiecznym poruszaniem się na pasach. Wszyscy uczestnicy na koniec spotkania zrobili pamiątkowe zdjęcia z Komisarzem Lwem.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...