Organizatorzy parafialnego konkursu na najpiękniejszy różaniec mają zaszczyt przedstawić zwycięskie prace na etapie szkolnym. Komisja oceniająca brała pod uwagę jakość, pomysłowość i wypełnienie warunków zawartych w regulaminie. Gratulujemy pomysłów.

 

Kategoria wiekowa kl. I-II

Miejsce I – Justyna P.

Miejsce II - Maksymilian D.

Miejsce III– Daria M.

Miejsce III – Lena W.

Wyróżnienie – Michał G., Pola M., Paweł S.

 

Kategoria wiekowa kl. III-IV

Miejsce I – Wojciech W.

Miejsce II – Nikola G.

Miejsce III – Oliwia F.

Wyróżnienie – Kornelia R., Dominik Ż., Anastazja J., Weronika K.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...