17.10.2018 roku uczniowie z klas 4d i 5b wraz z opiekunami uczestniczyli w bardzo intensywnej i pełnej wrażeń wycieczce. Odwiedzili Fabrykę Bombek w Złotoryi, gdzie samodzielnie ozdabiali szklane bombki, które zawisną na choinkach w ich domach. Następnie obejrzeli cały proces produkcji bombek od wydmuchiwania ich po zdobienie i pakowanie. Kolejnym punktem wycieczki był piękny Zamek Grodziec na którym przywitał ich kasztelan i oprowadził po zamku i jego zakątkach. Uczniowie upiekli kiełbaski na ognisku i udali się na szkolenie z prawdziwymi rycerzami.

B.Gołąb, K.Rydzewska, K. Szymańska

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...