Nasza klasa udała się w środę na warsztaty plastyczno – techniczne do Castoramy wraz z wychowawcą. Poszły w ruch młotki, gwoździe, nici, naklejki, a zwłaszcza nasza wyobraźnia. Każdy z nas wykonaną pracę mógł zabrać do domu. Wszyscy otrzymaliśmy upominki oraz dyplom za udział w zajęciach. Dzień był udany i pełen wrażeń. Dziękujemy paniom z Castoramy za przeprowadzenie ciekawych zajęć, a zwłaszcza mamie naszego kolegi Krzysia za zaproszenie i zorganizowanie warsztatów.

Klasa IV a z wychowawcą J. Mróz

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019

Co rodzic powinien wiedzieć...