20.12.2017 r. naszą świetlicę odwiedziły dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 10 w Lubinie. Przedszkolaki wspaniale bawiły się z naszymi uczniami. Były wspólne zabawy, śpiewanie kolęd i pastorałek oraz wykonanie prac plastycznych.

Dziękujemy uczniom klasy 3 a za pomoc w ugoszczeniu naszych miłych gości

U. Kopeć, J. Pisarska, A. Woźniak, M. Zięba

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

TEREN OBJĘTY MONITORINGIEM WIZYJNYM

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że: Czytaj więcej >>>

„Nowoczesne i twórcze Szkoły Podstawowe w Lubinie”

e-dziennik VULCAN

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Certyfikaty, zaświadczenia

Wykaz podręczników 2018/2019